10 + 1 érv mellettünk

10 + 1 érv mellettünk – Miért érdemes bennünket választani?

1. Iskolánk Akkreditált Tehetségpont.

2. Egy osztályban maximum 25 fő tanul.

3. Egyénre szabott képzést, fejlesztést biztosítunk diákjainknak.

4.Tanulásmódszertani, önismereti és kommunikációs tréningekkel fejlesztjük tanulóink kompetenciáit.

5. Emelt szintű érettségire bármely tárgyból felkészítünk.

6. A tanórák anyagát elektronikus adathordozón tanulóink rendelkezésére bocsátjuk.

7. Diákjaink számtalan szakkör közül választhatnak (pl.: művészetterápiás foglalkozás, barlangászás, média, hatékony kommunikáció, gépírás, túraszakkör stb.)

8. Az érettségihez szükséges közösségi szolgálatot – saját fejlesztésű programunknak köszönhetően – tanulóink iskolánkban teljesíthetik.

9. Diákjaink stresszmentes, családias környezetben készülnek fel az érettségire, szakmai vizsgára.

10. Az Oktatási Hivatal előminősítési eljárásának megállapítása, hogy pedagógusaink eredménye mind a nyolc vizsgált területen meghaladja a 4,8-as átlagot.

+1 Tanulóink a legújabb informatikai eszközöket használják, s ingyenes lehetőségük van a Cisco Hálózati Akadémia tananyagaival megismerkedni, képesítést szerezni.