A felvételi időpontja

Intézményünkben a felvételi 2017. február 22-én, február 23-án és március 8-án lesz. A felvételire behívottak a csatolt fájlban találhatják, hogy számukra melyik napon hány órától kezdődik az elbeszélgetés. Minden felvételiző oktatási azonosítójával keresheti ki a rá vonatkozó időpontot, amely itt megtekinthető.

Kérjük, hogy az elbeszélgetésre a tanuló feltétlenül hozza magával a következőket:

  • személyi igazolványát;
  • a szakértői bizottság által engedélyezett segédeszközeit;
  • ceruzát, tollat, vonalzót, körzőt, radírt;
  • ellenőrző könyvét, valamely tantárgy füzetét;
  • lehetséges betegségéről orvosi / nevelési tanácsadói vagy pedagógiai szolgálat / illetékes országos hatáskörű szakértői és rehabilitációs bizottság által kiállított szakértői vélemény eredeti példányát, amely legalább 3 éven belül készült;
  • 2 db felbélyegzett (120,- Ft/db), megcímzett üres borítékot.

A felvételi több órát is igénybe vehet, kérjük a felvételizőket, hogy e szerint tervezzék a napjukat! Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.