Az Addeturba a Mikulás Amerikából jött!

Tom Oswald, Bob Buttler, Brett Bartlett, Ted Peacock baptista barátaink voltak azok, akik egyszer csak gondoltak egyet: miért ne ugorjanak át Budapestre egy pár napra, megörvendeztetni diákjainkat! A december 6-i közös Mikulás ünnepségen nemcsak az értékes csomagok találtak gazdára, hanem a szeretet is! Tanáraink is kivették a részüket a rendezvényből, énekeltek, ügyeltek a hangulatra, volt, aki krampusznak öltözött, bár inkább hasonlított angyalkára! Az „igazi” Mikulás Eckert Imre testesítette meg fantasztikus alakítással!

Köszönjük! Thanks for our „old” and new friend! Hope to see you soon!

Brett Brattlett for HAF: “Thankful for the opportunity to provide 250 Christmas boxes to our friends in Budapest. Thank you to all whose donations made this 2016 project a reality and to our friend, Charlotte, who does an outstanding job working out the details! Brett, Bob, Ted, and Tom were thrilled to be there for the presentation on St. Nicholas Day, December 6.!”

americanfriends1 americanfriends2 americanfriends3 americanfriends7 americanfriends8 americanfriends9 americanfriends10 americanfriends11 americanfriends4 americanfriends5 americanfriends6Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.