Ballagás 2017

Szalai Levente tanár úr gimnáziumi végzőseinek, a 12.G-nek és Őrhegyi Istvánné Ibolya tanárnő szakiskolás osztályának, a II.10-nek május 6-án tartottuk a ballagását. Idén ballagott el a szakiskolából az első osztály, akik a számítógépes adatrögzítő szakmát szerezték meg.

A ballagó diákokat Kékesné Czinder Gabriella igazgató asszony búcsúztatta. A végzősök is készültek különféle produkciókkal: énekkel, verssel, szöveggel. S hogy milyen volt a ballagás? Addeturos. Talán nem szerénytelenség új jelzőt alkotni, hiszen annyi mindent jelent számunkra, mind diákjainknak, mind tanárainknak, segítőinknek. Családias, barátias, fesztelen, örömteli, elfogadó, befogadó és még sorolhatnánk… tehát addeturos.

Minden végzősünknek sok-sok sikert kíván a vizsgákon, és sok-sok szeretetet, boldogságot az életben az intézmény összes dolgozója nevében Kékesné Czinder Gabriella!

A ballagáson készült képekből válogatás

.