Felvételi a 2018/2019-es tanévre

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételizők!

Intézményünkben a felvételit 2018. február 26-án (hétfőn), 27-én (kedden) és 28-án (szerdán) tartjuk, minden nap 11.15 órai kezdettel. 

Mivel nem érkezett be iskolánkban minden jelentkezési lap, így nem tudtunk értesíteni mindenkit  a felvételi pontos (óra/perc) időpontjáról. Aki a tegnapi nappal bezárólag (2018. február 22.) nem kapott e-mailben értesítést, az legyen kedves keresse iskolánk titkárságát a felvételi időpontjának egyeztetése miatt!

Elérhetőségek itt

Kérjük, hogy a felvételi elbeszélgetésre a tanuló feltétlenül hozza magával a következőket:

  • személyi igazolvány,
  • a szakértői bizottság által engedélyezett segédeszközök,
  • ceruza, toll, vonalzó, körző, radír,
  • ellenőrző könyv, valamely tantárgy füzet,
  • lehetséges betegségéről orvosi / nevelési tanácsadói vagy pedagógiai szolgálat / illetékes országos hatáskörű szakértői és rehabilitációs bizottság által kiállított szakértői vélemény eredeti példánya, amely legalább 3 éven belül készült;
  • 2 db felbélyegzett (120,- Ft/db) üres borítékot.

A felvételi több órát is igénybe vehet, kérjük a felvételizőket, hogy e szerint tervezzék a napjukat! 

Szeretettel várunk mindenkit!

Az Addetur vezetőségeHozzászólás jelenleg nem lehetséges.