Felvételi 2017/2018

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A tájékoztató szülői értekezletről és a beiratkozásról a bővebb információkat itt találják.

______________________________________________________________________________

A felvételi eredményeket ide kattintva tekinthetik meg.

A táblázatban a várólistán szereplő tanulók is felvételt nyerhetnek iskolánkba, amennyiben a szülők jelzik erre igényüket. Felhívjuk a figyelmet, hogy nagyon kevés betölthető hely maradt, így aki mindenképpen szeretne nálunk továbbtanulni, annak várjuk mielőbbi visszajelzését telefonon vagy e-mailben.

Minden kedves felvételizőnek köszönjük, hogy iskolánkat választotta!

_______________________________________________________________________________

A 2017. március 8-i felvételi időpontokat itt találhatják.

Szeretettel várjuk a diákokat!

_______________________________________________________________________________

Intézményünkben a felvételi 2017. február 22-én, február 23-án és március 8-án lesz. A felvételire behívottak a csatolt fájlban találhatják, hogy számukra melyik napon hány órától kezdődik az elbeszélgetés. Minden felvételiző oktatási azonosítójával keresheti ki a rá vonatkozó időpontot, amely itt megtekinthető.

Kérjük, hogy az elbeszélgetésre a tanuló feltétlenül hozza magával a következőket:

  • személyi igazolványát;
  • a szakértői bizottság által engedélyezett segédeszközeit;
  • ceruzát, tollat, vonalzót, körzőt, radírt;
  • ellenőrző könyvét, valamely tantárgy füzetét;
  • lehetséges betegségéről orvosi / nevelési tanácsadói vagy pedagógiai szolgálat / illetékes országos hatáskörű szakértői és rehabilitációs bizottság által kiállított szakértői vélemény eredeti példányát, amely legalább 3 éven belül készült;
  • 2 db felbélyegzett (120,- Ft/db), megcímzett üres borítékot.

A felvételi több órát is igénybe vehet, kérjük a felvételizőket, hogy e szerint tervezzék a napjukat! 

A 2017-18-as tanévre vonatkozó felvételi tájékoztató innen is letölthető.Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.