Fenntartói elismerés

(részlet) Fenntartói értékelés a Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy által fenntartott Addetur Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakiskola nevelési-oktatási munkájáról:

A szakmai munka eredményessége

Az intézmény a feladatellátás tekintetében a pedagógiai programban megfogalmazottakat kiváló szinten és módon hajtotta végre. Az intézményegység kihasználtsága jó, az utóbbi években folyamatos növekedést mutat. A tanulók eredményei és a szülői visszajelzések folyamatosan visszaigazolják a jó szakmai munkát.

Intézményvezető értékelése

Az intézményi működést, szakmai irányítást, a gazdálkodást, feladatellátást, az intézményi dokumentumokat, valamint a tanulmányi eredményeket figyelembe véve, eredményesen, a pedagógiai programot jól hajtotta végre.

A teljes dokumentum megtekinthető itt.