“Fény vagy Te is, lobogj hát…”

Iskolánk életének egyik legfelemelőbb eseménye a szalagavató ünnepség. A november 24-én megtartott rendezvényt Kékesné Czinder Gabriella igazgató asszony nyitotta meg. Igali Zsuzsanna és Ruff-Fazekas Anna osztályfőnökök 12. G-s és a 12. I-s fiataljai az ünnepélyes szalagtűzést követően keringővel készültek, a táncokat Horváth Zoltán tánctanár tanította be diákjainknak. Az est folyamán az Addetur zenei tehetségei is bemutathatták tudásukat. Sok-sok megható pillanatban volt részünk az idén is.

Tóth Szintia (11.G.) „Idén is eljött iskolánk életében ez a számunkra oly kedves nap. Kevés olyan alkalom van a hétköznapok között, mikor ilyen őszintén, gondtalanul örülhetünk egy eseménynek. Ez a délután szóljon hát arról, hogy együtt örülünk és büszkék vagyunk a diákokra, iskolatársakra, gyermekekre, unokákra, barátokra. A mai műsor, amit láthatnak, több hónapos munka eredménye, de az, hogy a végzősök ma itt lehetnek büszkén és mosollyal az arcukon, az nem csak hónapok, de évek munkáját is tükrözi. Ebben a munkában és az érettségi felé vezető úton vannak állandó kísérőik is: tanárok, konduktorok, gyógypedagógusok, fejlesztők, gyógypedagógiai asszisztensek és nem utolsó sorban az otthoni, szülői támogatás.”

Fény vagy te is, lobogj hát,
Melegíts és égess,
Hinned kell, hogy a világ
Teveled is ékes.

(Tóth Árpád)Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.