Információk az új tanévre

Évnyitó

Az első tanítási nap 2018. szeptember 3. (hétfő). Az évnyitó reggel 8.00 órakor kezdődik, melyre szeretettel várjuk ünnepélyes öltözetet viselő “régi” és “új” diákjainkat! Azt követően rendes, órarend szerinti tanítási nap lesz.

Tankönyvek átvétele

A tankönyveket 2018. augusztus 29-én (szerdán), 30-án (csütörtökön) és 31-én (pénteken) lehet átvenni reggel 9-től 13.00 óráig

Az ingyenes tankönyvben részesülő diákok mindhárom nap jöhetnek a könyvekért, szerdán és csütörtökön a többi gimnáziumi és szakgimnáziumi tanuló.

A szakiskolások (I/9. és II/10.) szeptember első hetében kapják meg a könyveket.

Ebédigénylés szeptemberre

Azok, akik szeretnének szeptemberben a MEREK-ben ebédelni, legyenek kedvesek étkezési szándékukat  megírni az etkezes@merek.hu e-mailre legkésőbb jövő hét keddig (2018. augusztus 28.). Aki a jelzett időpontig nem igényli az ebédet, annak sajnos nem tudnak szeptemberre ebédet biztosítani.