Láng Zsolt polgármester adta át a díjakat

A II. Kerületi Önkormányzat idén is díjazta azokat az általános-, illetve középiskolás diákokat, akik az elmúlt év során kimagasló teljesítményt nyújtottak fővárosi, országos, vagy nemzetközi tanulmányi és kulturális-művészeti versenyeken, valamint sporteseményeken. Az Addeturból Mócza Roland és Viski Rajmund gépírásban jeleskedtek, Kovács Zsolt kajakban, Lajos Gergő pedig úszásban elért teljesítményéért részesültek díjazásban.
A 355 tanulónak Láng Zsolt polgármester gratulált és adta át a diákgyőzteseknek járó okleveleket és serlegeket. A kerület vezetője köszöntőjében hangsúlyozta, hogy a gyerekek újfent elképesztő teljesítményekről tettek tanúbizonyságot, amelyben elévülhetetlen szerepük volt a tanároknak és a szülőknek, mert biztosították a kiváló eredményekhez szükséges hátteret.
Az eseményen közreműködött a Marczibányi téri Kodály iskola kórusa és a Járdányi Pál Zeneiskola pesthidegkúti növendékeinek furulyaegyüttese.

Gratulálunk diákjainknak!

forrás

 Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.