Mentünk, nyertünk, hazajöttünk!

Április 7-én, a kisújszállási Illéssy Sándor Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola által megrendezett Színek elnevezésű II. Országos Baptista Ki Mit Tud-on az Addetur diákjai 2 első helyet és 6 különdíjat szereztek meg egy igen erős mezőnyben.

I. helyezett lett Eizler Gréta vers és próza, valamint Viski Rajmund, stand up és színpadi jelenet kategóriában. Szeremlei-Szabó Izabella és Kun Sándor ének, Hermann Réka Zita fénykép, Ercse Fanni Sára és Gellér Zsófia képzőművészet, Fülöp Szabolcs Roland rövidfilm kategóriában szereztek különdíjat.

Ezúton is köszönjük az Illésy iskolának a fantasztikus szervezést és vendéglátást, valamint diákjainknak a részvételt! Büszkék vagyunk Rátok!