Nyitott kapuk, családias légkör

A november 9-től 11-ig tartó nyílt héten nagyon sok szülő és (remélhetőleg) leendő diákunk látogatta meg iskolánkat, s vettek részt óráinkon. Talán mi sem tükrözi jobban a hét hangulatát, ha szülői visszajelzést idézünk.

„Kislányom számára megtaláltuk a tökéletes iskolát! Köszönjük szépen azt a sok-sok szeretet, segítséget, amit idáig kaptunk! Egy szülőnek ez a legnagyobb boldogság, ha látja a gyerekét, hogy boldog és jól érzi itt magát!” „Igazán szimpatikus volt az a pár óra, amit ott töltöttünk remélem, itt tudjuk folytatni a tanulmányt. Csak gratulálni tudok azoknak, akik még nehéz helyzetben is emberségesen és odaadóan gondoskodnak, segítik ezeket a gyerekeket!”

Intézményünk összes munkatársa nevében mindenkinek köszönjük a látogatást, várjuk vissza Önöket szeretettel!Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.