Sunday School 2!

Ismét nagyszabású rendezvényt szervez a Baptista Szeretetszolgálat március 25-én az Akvárium Klubban. A mintegy két órás rendezvény központi dicsőítéssel, énekléssel, zenével indul  többek között  Mező Misi, Pintér Béla, Szabó Balázs, Török Máté és Zámbó Robi közreműködésével. Azt követően a résztvevők csoportos bontásban, interaktív módon tanulmányozzák a Bibliát Steiner József missziói igazgató és az iskolalelkészek vezetésével.

Végezetül Szenczy Sándor, a Baptista Szeretetszolgálat vezetőjének igehirdetését hallgatják meg a résztvevők néhány ének kíséretében. 

A helyszín férőhelyekben limitált, ezért nagyon fontos, hogy regisztráljatok az eseményre. Csoportosan vagy egyénileg, március 18-án vasárnap 23:59-ig.

egyéni regisztráció

csoportos regisztráció

Az esemény facebookos oldala elérhető itt.Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.