Tájékoztató szülői értekezlet és beiratkozás

Tájékoztató szülői értekezlet a beiratkozó tanulóink szülei számára

Tisztelt Szülők!

2017. június 20-án 17 órakor tájékoztató szülői értekezletet tartunk a most beiratkozó tanulóink szülei számára. A szülői értekezlet helye a 204. terem, ahol általános tájékoztatást kapnak a szülők, majd az osztályfőnökök elmondják a beiratkozással kapcsolatos információkat.

Beiratkozás

A beiratkozás időpontja: 2017. 06. 22. csütörtök, 12-től 18 óráig, illetve 2017. 06. 23. péntek, 7:30-tól 12 óráig.

A beiratkozás helye:

9. Ny. osztály – nyelvi előkészítő gimnázium (osztályfőnök: Zsolnay Dóra): 201. terem

9. E. osztály – előkészítő szakiskola (osztályfőnök: Utassy-Hajdú Klára): 202. terem

9. I. osztály -szakgimnázium (osztályfőnök: Czakó Károly – Őrhegyi Istvánné): 204. terem.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• Bizonyítvány (eredeti és másolati példány)
  • Személyi okmányok fénymásolata, úgymint: személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya, adókártya, oktatási azonosító. Az okmányokat lehetőség szerint 1 A/4-es lap két oldalára kellene rámásolni, azaz jó lenne, ha nem külön-külön fénymásolatok készülnének az egyes okmányokról.
  • Ha van(nak) szakértői vélemény(ek), annak fénymásolata(i)
  • Ha van, az ortopéd szakorvosi lelet fénymásolata
  • Ha van, egészségügyi kiskönyv
  • Oltási könyv