Adatrögzítő vizsga az Addeturban

Minden év vége vizsgával zárul a végzős diákoknak. Nem volt ez másképp az idén sem, mégiscsak különleges volt ez a mostani! Hiszen – bár már szinte felfoghatatlan -, két olyan szakiskolai osztályt búcsúztattunk el iskolánkban az elmúlt években, akiknek szóbeli megmérettetésre nem volt lehetőségük a járványhelyzet miatt. 2022 lett az az év, mikor a végzős II./10. szakiskolás diákjai végre mind írásban, mind szóban megmutathatták tudásukat, megszerzett ismereteiket!

Szaktanáraink nagy gonddal, fáradhatatlanul töltötték a tudást fiataljaink fejébe, aminek meg is lett az eredménye! Bár az idei vizsga kimondottan nehéznek számított, 7 fős osztályunk diákjai közül mindenki sikeres vizsgát tett szóban-és írásban is, megszerezve ezzel életük első szakmai bizonyítványát!

Gratulálunk Nekik s felkészítő tanáraiknak is!

A sikeres vizsga zárása egy meghitt, szabadtéri bankettel zárult iskolánk kertjében, ahol tanár-diák együtt ünnepelhetett 😊

Meséljenek a képek!

Hajrá Addetur 😊

 Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.