FARSANG ÉS KI MIT TUD

Iskolánk egyik évről évre visszatérő vidám eseménye a farsang, amely – a hagyományoknak megfelelően – összekapcsolódik a baptista kimittud előválogatójával. A böjti időszak komorabb napjai előtt rá is fért diákjainkra és tanárainkra, gyógypedagógusainkra, segítőinkre egy kis önfeledt kacagás. A jelmezek és a produkciók idén is sok fantáziáról tettek tanúságot, így hát a zsűrinek nem volt könnyű dolga, amikor döntenie kellett, közülük melyiket nyilvánítsa győztesnek. A végeredmény azonban minden jel szerint a közönség – diákjaink – egyetértésével is találkozott. És mivel száz mondatnál is többet mond egy kép, javasoljuk, hogy honlapunk látogatói lapozgassák át az itt szereplő képeket, hogy minél személyesebb és intenzívebb benyomásuk legyen arról, hogyan ültük meg az Addeturban idén ezt a vidám télvégi ünnepet.