Felvételi 2019/2020

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételizők!

Az Addetur Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakiskola 2019/2020-as tanévtől kezdődő évfolyamainak végleges felvételi jegyzéke a következő dokumentumban tekinthető meg.

Szeretettel várjuk leendő diákjainkat!

Az Addetur Vezetősége

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételizők!

Az Addetur Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakiskola ideiglenes felvételi jegyzéke a következő dokumentumokban tekinthető meg.

gimnázium

szakgimnázium

szakiskola

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételizők!

Intézményünkben a felvételit 2019. február 26-án (kedden), 27-én (szerdán) és 28-án (csütörtökön) tartjuk, minden nap 11.00 órai kezdettel.

Péntek (02. 22.) délutánig minden felvételizőt megpróbálunk emailben kiértesíteni a felvételi pontos időpontjáról.  Aki péntek délutánig (2018. február 22.) nem kap e-mailben értesítést, az legyen kedves keresse iskolánk titkárságát a felvételi időpontjának egyeztetése miatt!

Elérhetőségek itt.

Kérjük, hogy a felvételi elbeszélgetésre a tanuló feltétlenül hozza magával a következőket:

• személyi igazolvány,
  • a szakértői bizottság által engedélyezett segédeszközök,
  • ceruza, toll, vonalzó, körző, radír,
  • ellenőrző könyv, valamely tantárgy füzet,
  • lehetséges betegségéről orvosi / nevelési tanácsadói vagy pedagógiai szolgálat / illetékes országos hatáskörű szakértői és rehabilitációs bizottság által kiállított szakértői vélemény eredeti példánya, amely legalább 3 éven belül készült;
  • 2 db felbélyegzett (120,- Ft/db) üres borítékot.

A felvételi több órát is igénybe vehet, kérjük a felvételizőket, hogy e szerint tervezzék a napjukat!

Szeretettel várunk mindenkit!

Az Addetur vezetősége

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok, Érdeklődők!

A 2019/2020-es tanévre felvételiző diákoknak, érdeklődőknek 2018. november 6-án (kedden), 7-én (szerdán) és 8-án (csütörtökön) nyílt napokat tartunk.

Kérjük Önöket, hogy részvételi szándékukat írásban történő regisztrálással jelezzék az addetur@baptistaoktatas.hu e-mail címen. A levél tárgya “Nyílt nap – regisztráció” legyen, valamint legyenek kedvesek feltüntetni, melyik napon és hányan látogatnak el hozzánk.

A rendezvény forgatókönyve:

• 09:00 órától 10:00 óráig bemutatkozó előadás,
  • 10:00 óra után óralátogatások.

Szeretettel várjuk Önöket!

Kékesné Czinder Gabriella

_______________________________________________________________________

A 2019/2020-as tanévre felvételiző diákok iskolánkban lévő képzéseinkről az általános tájékoztatót itt találhatják.

A felvételivel kapcsolatos további információkat folyamatosan közzé tesszük, kérjük Önöket, látogassák honlapunkat, olvassák híreinket.

Az Addetur vezetősége