Felvételi 2022/2023

Beiratkozás-Tudnivalók
 
A jövő évi 9-es diákok beiratkozását 2022. 06. 22-24 között szervezzük. A részletes információk ITT olvashatók.
A beiratkozás előtt, június 21-én kedden 17 órától tájékoztató szülői értekezletet tartunk új diákjaink szülei számára. 
 
 
(2022.04.22)
Tájékoztatjuk a Tisztelt Felvételizőinket és Szüleiket, hogy a következő évre felvételt nyert tanulók listája elkészült.
 
A szakiskolai tagozatra felvett tanulók listája elérhető itt.
A 4 évfolyamos gimnáziumi tagozatra felvételt nyert tanulók listája elérhető itt.
Az 5 évfolyamos gimnáziumi tagozatra felvételt nyert tanulók listája elérhető itt.
 
Nagyon köszönjük, hogy iskolánkat választották!
Szeretettel várjuk Önöket a beiratkozáson, melynek időpontjairól hamarosan értesítést küldünk!
 
 
 
Kékesné Czinder Gabriella
igazgató
 
 
 
(2022.03.16)
 
Tájékoztatjuk a Tisztelt Felvételizőinket és Szüleiket, hogy a 22/23-as tanév felvételi rangsorai elkészültek.
 
Szakiskola felvételi rangsor elérhető itt.
5 évfolyamos gimnázium felvételi rangsor elérhető itt.
4 évfolyamos gimnázium felvételi rangsor elérhető itt.
 
Köszönjük, hogy jelentkeztek iskolánkba!
 
 
Kékesné Czinder Gabriella
igazgató

 

(2022.02.24)

Tisztelt Szülők, kedves Felvételizők!

 

Iskolánkban a felvételi elbeszélgetések 2022. 03. 1-2-3-án lesznek 11-17 óráig.

A részletes beosztás 2022. 03.01. ITTtekinthető meg.

A részletes beosztás 2022. 03.02. ITTtekinthető meg.

A részletes beosztás 2022. 03.03. ITTtekinthető meg.

A pótfelvételi (03. 09.) beosztása megtekinthető ITT.

A vizsgabeosztásban a vizsgázó oktatási azonosítóját és a jelentkezési lapon megadott jeligét tüntettük fel, ezek alapján tudják beazonosítani a tanulót. Aki nem adta meg az oktatási azonosítóját, a monogramja alapján keresheti meg a felvételi időpontját. A felvételi vizsga a várakozószobában kezdődik. A táblázatban látják azt az időpontot, amikor a várakozószobában elkezdődik a tanuló felvételi vizsgája. Ha a gimnáziumba jelentkező tanuló nem írt központi írásbeli felvételi vizsgát, egy rövid kompetenciamérő feladatlapot kell megírnia. Ez kb. egy órát vesz igénybe. A várakozószobában és a szóbeli bizottságnál egyaránt kb. 15-15 percet töltenek a vizsgázók.

A csak szakiskolába felvételiző diákjainkat a várakozószoba után a szakiskolai bizottság hallgatja meg. Ez tanulónként kb. 60 percet vesz igénybe.

(Ha a tanuló szakiskolába és gimnáziumba is beadta a jelentkezési lapját és nem írt központi felvételi vizsgát, akár 3 órát is igénybe vehet a felvételi vizsgája.)

Kérjük Önöket, érkezzenek pontosan, hogy tartani tudjuk a tervezett menetrendet.

Sajnos a szülők nem tartózkodhatnak ez idő alatt az iskola épületében, csak az ajtóig tudják a tanulókat kísérni. Asszisztenseink és munkatársaink mindenben a tanulók segítségére lesznek, kérjük az esetleges különleges igényeiket írják le nekünk és adják oda kollégánknak a tanuló érkezésekor.

 

A felvételiző tanuló az alábbiakat hozza magával:

  • személyi igazolvány
  • ellenőrző és/vagy e-napló másolat
  • idei füzet(ek) (kb. 3 tantárgyból)
  • szakértői vélemény, amennyiben van és nem küldték el a jelentkezési lappal
  • 2 felbélyegzett, nem megcímzett borírék
  • olyan tárgy vagy alkotás vagy érem, amit szeretne nekünk megmutatni (opcionális)

 

Várjuk gyermekét nagyon sok szeretettel!

 

Tisztelettel

Kékesné Czinder Gabriella

igazgató

 
(2022.02.21)
 
Tisztelt Szülők, Diákok!
 
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a szóbeli vizsgák március 1-3-án lesznek, minden nap 11.15-től beosztás szerint. Tekintettel arra, hogy az Oktatási Hivatal még nem küldte meg nekünk a listát, a személyre szabott pontos időpontokat később tesszük közzé.
 
Tisztelettel
 
 
Kékesné Czinder Gabriella
igazgató
 
 
(2022.01.24)
 
Tisztelt Szülők, Diákok!
 
A központi felvételi írásbeli dolgozatok megtekintése január 27-én csütörtökön 8-16 óra között lesz iskolánkban. A Covid-helyzetre való tekintettel 15 percenként osztottuk be a szülőket a megtekintésre, hogy elkerüljük a tömeges megjelenést.
Az itt található táblázatban szereplő időpontban tudják megtekinteni (Ön vagy gyermeke) a kijavított központi írásbeli dolgozatot. A táblázatban a tanuló születési dátuma és az oktatási azonosítója szerepel, ezek alapján tudja kikeresni, hogy 27-én csütörtökön hány órára kell jönnie. A megtekintés helye a 106-os terem. Az épületbe úgy tud bejönni, ahogyan a felvételi során a tanulók bejöttek az intézménybe, tehát a hátsó kaput használva. Kihelyezünk eligazító táblákat, hogy könnyebben megtalálják a 106-os tantermet. Kérek mindenkit, hogy a saját időpontját szíveskedjék betartani!
 
Köszönettel
 
Kékesné Czinder Gabriella
igazgató
 


Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.