Fontos információk

Tisztelt Szülők és Tanulók!

Ezúton szeretnék Önökkel néhány fontos információt megosztani a nyárral és a tanévkezdéssel kapcsolatban.

· Iskolánkban lehetőség lesz augusztus 31-én 11 órától a 12-18 éves tanulók számára Covid-19 vírus elleni védőoltást kapni (Pfizer oltás). Ehhez kérjük, hogy az itt található nyilatkozatot kitöltve, aláírva beszkennelve juttassák el az osztályfőnökök részére vagy amennyiben ez nem megoldható, az igazgató@addeturiskola.hu email címre. Ebben az esetben kérem a tárgyhoz a tanuló nevét és osztályát feltüntetni, valamint, hogy védőoltásra jelentkezés. A beküldés határideje augusztus 2. 12 óra. Ezt követően nem tudjuk elfogadni a jelentkezést!

· A Gólyatábor (Gólyanap) az oltás miatt augusztus 30-án kerül megrendezésre, erről részletesebben később teszünk ki információkat.

· A tankönyveket a tanulók az első tanítási napon, szeptember 1-én fogják megkapni az osztályfőnököktől.

· A tanévnyitó 2021. szeptember 1-én, 8 órakor lesz az iskola udvarán. Ezt követően a tanulóknak 3 osztályfőnöki órát tartunk, majd órarend szerint folytatódik a tanítás.

· Az iskolában szerdai napokon tartunk vezetői ügyeletet 9-13 óráig.

További szép nyarat kívánok!

Kékesné Czinder Gabriella