Formabontó március 15-i megemlékezés

Czakó-Radványi Piroska, Gácsi-Varga Mariann és Rónai Boglárka tanárnők megálmodták, majd meg is valósították az összes addeturos munkatárssal együtt azt a projektnapot, melynek keretében az 1848-49-es szabadságharcra emlékeztünk.

A hagyományos ünneplés helyett a diákok rendhagyó módon idézték fel a márciusi eseményeket. Különféle és változatos feladatokat kellett megoldaniuk, volt geocaching, iFake Text Message: így például térkép segítségével kellett megkeresniük Petőfit a Pilvaxban, kitalálniuk beszélgetést az uralkodók között. A megközelítőleg fél napos programban az osztályok által nyújtott kreativitás és találékonyság rangsorolva lett. Az igazán vicces megoldásokat mindenki értékelte, a tornaterem zengett a nevetéstől.

Ha március 15., akkor emlékezünk, de így is lehet: egyszerre ápolva a közös emlékezetet és szakítva a hagyományos ünnepléssel!Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.