Gépírás Verseny Újratöltve

TISZTELT TÁMOGATÓINK, KEDVES VERSENYZŐK!

 

AZ ORSZÁGOS SZÁMÍTÓGÉPES-ÍRÁS ÉS SZÖVEGSZERKESZTŐ VERSENY új időpontja

 2020. szeptember 17. csütörtök 13 óra

 

A Verseny öt kategóriában zajlik:

 

  1. Tízperces másolás
  2. Tízperces diktálásra írás
  3. Szövegszerkesztés (15 perc)
  4. Célzómozgás (10 perc)
  5. Alkalmazható írástudás (10 perc)

 

Köszönjük Támogatóinknak a lehetőséget, hogy Magyarországon első alkalommal megrendezésre kerülhet az integrált Országos Számítógépes-írás és Szövegszerkesztési Verseny. A megmérettetés célja, hogy kedvet ébresszünk a mozgás-, hallás- és látássérült fiatalok képességeinek, tehetségének kibontakoztatásához, és versenyzőként megtapasztalják ép társaikhoz és a sorstársi közösséghez való tartozást, ugyanakkor visszajelzést kapjanak teljesítményükről és átéljék a siker örömteli érzését.

 

A Versenyzőknek sok sikert kívánunk!

                                                                           Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.