Gimnázium

nyelvi előkészítő a 9. évfolyamon angol nyelvből;

általános kerettanterv;

első idegen nyelv az angol, a második idegen nyelv a német vagy orosz nyelv;

A tanulmányi területre testi fogyatékos, látássérült (gyengénlátó), hallássérült (nagyothalló), beszédfogyatékos, autista, a megismerő funkciók vagy a viselkedés fejlődésének tartós és súlyos rendellenességével küzdő tanulók is jelentkezhetnek.

A gimnáziumi kerettanterv mellett tanulóink az 5 év során magas színvonalú + képzést választhatnak informatika, valamint médiaismeret és filmkészítés témakörökből.

GIMNÁZIUM 0002 (tagozatkód)

4 évfolyam

általános kerettanterv;

első idegen nyelv az angol, a második idegen nyelv a német vagy orosz nyelv;

A tanulmányi területekre testi fogyatékos, látássérült (gyengénlátó), hallássérült (nagyothalló), beszédfogyatékos, autista, a megismerő funkciók vagy a viselkedés fejlődésének tartós és súlyos rendellenességével küzdő tanulók is jelentkezhetnek.

A gimnáziumi kerettanterv mellett mindkét tagozaton tanulóink a 4 év során magas színvonalú orientációt választhatnak informatika vagy médiaismeret és filmkészítés témakörökből.