Gólyaavató

Fogadjátok sok szeretettel a 2022/23-as tanév Gólyaavató képeit, a Gólyák fogadalmát. Ezennel beavatottak lettek.
  1. Becsülöm és tiszteletben tartom az osztálytársaimat, mindenkinek elfogadom az egyéniségét.
  2. Tanáraink agyserkentő kísérleteit csendes beletörődéssel fogadom. J
  3.  Közösségi programok vagy egyéb feladatok során igyekszem a legtöbbet kihozni magamból.
  4. A teremben általam elejtett taknyos zsebkendőt, nyálas csokipapírt vagy óra közben üzengetésre használt papírfecniket a nap végén összeszedem és likvidálom. J
  5. Értelmetlen, elsőre viccesnek talált, de veszélyes csínytevésekkel nem sodrok veszélybe senkit.
  6. Nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt a suli területén, hogy ne kapjak igazgatói figyelmeztetést, de legfőképpen azért, hogy megérjem az 50-et. J
  7. Segítséget nyújtok társaimnak, és én is elfogadom a felém nyújtott segítő kezet.
  8. Képességemnek megfelelően tanulok, egyéniségemet kifejezésre juttatom.
  9. Nem kapok idegrohamot a 8. órában. J
  10. A saját céljaimat, álmaimat szem előtt tartva tanulok, és nem azért, hogy másoknak megfeleljek.Én ………, az Addetur mától beavatott diákja, szem előtt tartom ezen  bölcseleteket.A szívemre teszem kezemet.Ez határozza meg szellememet                                                                                                                                                 Kiérdemlem az addeturos diák nevet!

(Keskeny Anna 10b)