Gólyanap 2020

ADDETUR GÓLYANAP

 

Amikor meghirdettük hagyományos évkezdő Gólya-napunkat, még javában tomboltak a „mindenféle szabályozások”. Még az is kérdéses volt, hogy az idei tanévben vajon visszatérhetnek-e iskolánk falai közé a gólyák, a tanárok, a diákjaink. Aztán 2020.augusztus 28-án egyszer csak ott volt mindenki. Egy kicsit még mi, tanárok is ’gólyának’ éreztük magunkat, nemhogy a nálunk új évet kezdő, 3 osztálynyi diák. Jó volt látni s benne lenni a visszakapott ’normális kerékvágásba’.

Az idén a szokásos fagyizás, pizzázás és sportfeladatok mellett különböző magyar hírességek idézeteit kellett összekapcsolni gólyáinknak. Ki-mit mondott…

Itt olvashatjátok őket a hibátlan párosításban. Mindet eltehetitek útravalónak!

Kedves új diákjaink! Köszönjük, hogy eljöttetek, köszönjük, hogy a Mi iskolánkat választottátok! Hisszük, hogy nem döntöttetek rosszul! Üdvözlünk Titeket Nálunk!

 Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.