Gratulálunk Viktor!

Az Informatikai Oktatási Konferencia 2019 keretén belül lebonyolított Skills Junior országos verseny döntőjében Balogh Viktor 11.I osztályos diákunk a III. helyen végzett. A verseny három fő részén (Hálózatok, Windows Server, Linux) végig egyenletes teljesítményt nyújtott.

Idén harmadik alkalommal hirdették meg a szakgimnáziumokban tanuló 11. és 12. évfolyamos tanulók számára a Skills Juniort. A 2019-es válogatóverseny első fordulóján a közel kétszáz versenyző közül diákjaink nagyon jól teljesítettek. Balogh Viktor a 8., Tirvol Csaba a 45., Csutor Leonard a 77. és Molnár Gergő a 84. helyen végzett.

Balogh Viktor ezzel a teljesítménnyel jutott be a verseny döntőjébe, ahol III. helyezést érte el!

Nagyon-nagyon büszkék vagyunk rá! Gratulálunk neki és felkészítő tanárának, Czakó Károlynak!