Három osztályunk ballagott

Idén május 4-re esett a ballagás napja. Az eső miatt ugyan nem az udvaron, hanem az iskola tornatermében tartottuk az ünnepséget, ugyanakkor a meghitt és családias légkör most sem maradt el.

Ez volt a második alkalom, amikor már három osztályunk ballagott: egy gimnazista, egy szakgimnáziumi és egy szakiskolás.

Búcsúztak a diákok az osztályok nevében, búcsúztatták őket az alsóbb évfolyamosok, s búcsúzott tőlük az iskola vezetősége és munkatársai nevében Kékesné Czinder Gabriella igazgató asszony.

A hagyományoknak megfelelően minden végzős, osztályfőnökeik, az igazgató és helyettesei egy-egy lufit engedtek az égbe az ünnepség végén.

Sikeres érettségit és vizsgákat kívánunk Divinyi Réka (12.I), Izsák Dániel (12.G) és Nagy Ildikó (II.10) osztályfőnökök végzős diákjainak az Addetur összes munkatársa nevében.

az Addetur vezetősége