Információk a 2020/21. Évi Tanévkezdésről

Információk a 2020/21. év tanévkezdésről

Kedves Tanulók és Szülők!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a tanév jelenlegi információ alapján „normális” menetrend szerint indul.

A ballagás-tanévzáró-tanévnyitó 2020. augusztus 31-én 17 órakor lesz az udvaron.

A tanév szeptember 01-én 8 órakor kezdődik, aznap 4 osztályfőnöki óra lesz, ekkor kapják meg a tanulók az ingyenes tankönyvcsomagokat is. 2-tól órarend szerint tanulunk!

A MEREK-es ebéd befizetésére szeptember hónapra augusztus 24-én 9-15 óra között és 25-én 8-10-óráig van lehetőség az iskolában a gazdasági irodában Pajor Patrícia kolléganőnél (elérhetőség: telefonszám: 0620-3236115 e-mail cím: pajor.patricia@addeturiskola.hu) Ára 668 Ft+ ÁFA /nap Az ebédet a MEREK biztosítja. (Szeptemberben 22 tanítási nappal lehet számolni.)

A Gólyanap augusztus 28-án 9 órától kezdődik. Részletes információ a plakáton.

Nagyon várjuk már az új tanévet és, hogy hosszú otthontanulási időszak után végre személyesen is találkozzunk Veletek!