„Minden gyermeknek jár a minőségi oktatás”

(2020.05.08)

Projektünket az Erasmus+ köznevelési intézmények munkatársainak mobilitása keretében nyertesnek minősítették. Az elkövetkező 2 évben 37 798 euróért 14 munkatársunk vehet részt külföldi mobilitásokban.

Köszönjük a Tempus Közalapítvány támogatását!

Kékesné Czinder Gabriella

Igazgató

 

(2019.06.10)

A fejlődés, a megújulás szükségszerű: mindig ezt tartjuk szem előtt munkánk, hivatásunk során. Ennek jegyében vágtunk bele a Tempus Közalapítvány által kezelt, Európai Unió által támogatott Erasmus+projektbe, amely a köznevelésben tevékenykedő tanárok kompetenciáit, tudását hivatott növelni külföldi szakmai továbbképzések segítségével. Ez volt az első év, hogy pályáztunk, ennek ellenére fantasztikus eredményt értünk el a legnevesebb  középiskolákhoz felzárkózva.

Nyertes pályázatunknak köszönhetően 21 munkatársunk fog részt venni idegen nyelvű képzésen. Pedagógiai-szakmai fejlődésükkel egyetemben az Addetur Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakiskola intézményi szinten is fejlődni fog, hiszen a cél: minél jobb oktatást és nevelést tudjunk diákjainknak nyújtani.

Kékesné Czinder Gabriella

intézményvezető

A projekt magyar és angol nyelvű összefoglalása itt olvasható.Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.