Különleges tanévnyitó

Iskolánk életében fordulóponthoz érkeztünk a mai tanévnyitó ünnepségen. Megtisztelt bennünket dr. Beneda Attila család- és népesedéspolitikáért felelős helyettes államtitkár úr, Papp János, a Magyarországi Baptista Egyház elnöke, dr. Lantos Krisztina a Nemzeti Tehetségközpont ügyvezető igazgatója, Fóris Johanna, a MEREK igazgatója, Novák Péter színművész és Szabóné Borbás Anikó területi igazgató a Baptista Szeretetszolgálat képviselője. Majd 30 éves munkánk és Tehetségpontként 10 éves tevékenységünk ma learathatta gyümölcsét, hiszen a bíráló bizottság iskolánkat találta alkalmasnak a Minősített Tehetséggondozó Műhely címre. A táblát és az oklevelet személyesen vehettük át az NTK igazgatónőjétől és államtitkár úrtól. A tanévnyitó ünnepség rendhagyóra sikeredett, hiszen az eső miatt a tornateremben és az online térben tartottuk. Tehetséges tanulóink verssel, népdalokkal és egy különleges saját készítésű rövidfilmmel köszöntötték vendégeinket és az új tanévet.