Nemzeti Tehetség Program 2018

A 2017-2018-as tanév lezárása után érkezett az a hír, mely szerint ismét sikeresen pályáztunk a Nemzeti Tehetség Program keretében. Tervünk megvalósítására 1,4 millió forintot nyertünk az Emberi Erőforrások Támogatáskezelő – Emberi Erőforrások Minisztériuma jóvoltából.

Tálentum elnevezésű programunk keretében olyan tehetséggondozó projektet szeretnénk megvalósítani, melyben tehetséges diákjaink lehetőséget kapnak egy 50 perces kreatív dokumentumfilm, és több kisebb film elkészítésére. Meglévő szakkörünk kereteit kinőttük, így (az igényekhez igazodva) a kiemelkedő teljesítményt nyújtó „fiatal filmeseink” számára egyénre szabott tehetséggondozást céloztunk meg, mely a kiírt pályázat szempontjaival egybecseng. A nagyfilmet rendezvény keretében szeretnénk bemutatni a szélesebb nyilvánosságnak.

 Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.