Rendhagyó történelem óra

2021.október 22-én az iskola meghívására dr. Soós Viktor Attila történész, a Nemzeti Emlékezet Bizottságának munkatársa látogatott el hozzánk nemzeti ünnepünk, 1956-os Forradalom és Szabadságharc Emléknapja alkalmából. Soós Viktort a 12 g osztály látta vendégül a saját termében, kedvesek és udvariasak voltak. Innen Teams-en keresztül tudta a többi osztály a vendég előadását meghallgatni, illetve a vendéggel beszélgetni. Soós Viktor Attila érdekes, mintegy másfél órás előadást tartott az 1956-os forradalom és szabadságharc előzményeiről, eseményeiről és hatásáról. A diákok az előadó kérdéseire nagyon aktívan válaszoltak és számos érdekes kérdést tettek fel. Soós Viktort lenyűgözte a korszak magyar történelmében járatos diákok aktivitása, együttműködése és kérdéseik sokszínűsége. Vendégünk jó élményekkel és érzésekkel távozott tőlünk, köszönet érte minden közreműködő diáknak és tanárnak.
 


Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.