Sportnap A Kodály Iskolával

Te amúgy tudtad, hogy van egy suli a szomszédunkba? A monoton hétköznapok elbújtatják ugyan előlünk, bezárva minket saját világunkba; mi az Addetur vagyunk, mi vagyunk a Marczibányi tér 3.! S hogy kik vannak az 5-ös szám alatt? Honnan is kéne tudnunk…
Aztán egyszer csak kinyílik egy kapu, és elkezd beözönleni valami, ami eddig ismeretlen volt nekünk – s ugyanannyira szomszédjainknak is 🙂 Sportnapnak neveztük, évekkel ezelőtt hagyomány volt ez a két iskola között. Hosszú idő után valósult meg újra idén ősszel, s egyből óriás sikert aratott!
Fiatalok tucatjait kovácsolta össze, hacsak egy napra is úgy, hogy maradandó értékeket pakolt a képzeletbeli iskolatáskájukba.
Ép-és sérült, tanár-és diák, pingpong-és kosárlabda; volt itt annyi különféle dolog…meséljenek inkább a képek!
A boccia labdák színeit nézve azért remélhetőleg mindenkinek eszébe jut: legyenek bár különböző színűek, mégis egy játékban játszanak.
Legyünk bár Addeturosok, Kodályosok…akárkik-és bárkik: ugyanabban az életben játszunk!
Köszönjük, hogy részesei lehettünk ennek a fantasztikus napnak!


Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.