Szkanderben is jók vagyunk!

Sokan nem is tudjátok, de iskolánk azokon – az amúgy ALAP – dolgokon kívül, hogy szuper, befogadó, jó a tanári kar, na meg a tanulói gárda, büszkélkedhet még valamivel. Illetve valakivel

Ne rejtegessük a nyilvánosság előtt Farkas István 11. I osztályos tanulóról lenne itt szó, kéremszépen!

István azontúl, hogy penge informatikusnak tanul Czakó tanár úr és Ibolya néni szűárnyai alatt, „szabad idejében” profi szkander versenyző

Idén immár sokadik alkalommal vett részt világversenyen. A mostani világbajnokság helyszíne Románia – Konstanca volt.  Október 26 és november 4. között zajlott a verseny, különböző kategóriákban.

István a Disabled Standing Junior Boys + 55 kg-os kategóriában indult, ahol sajnos a bronzmérkőzésért folytatott párharcban alul maradt, megszerezve azonban az így is fantasztikus VILÁGBAJNOKI 4. helyet – azért ezt ízlelgessük egy kicsit… !

Gratulálunk Isti, nagyon büszkék vagyunk rád s köszönjük, hogy öregbíted iskolánk hírnevét