Addetur Iskoláért Alapítvány

Régi vágyunk vált most valóra: megalakult az ADDETUR Iskoláért Alapítvány,
amely elsődlegesen azzal a céllal jött létre, hogy támogassa az ADDETUR Baptista Gimnázium, Technikum és Szakiskola működését.

Az alapítvány honlapja: https://www.addeturalapitvany.hu/ – elérhető a képre kattintva

Az Alapítvány a fentebb meghatározott célok elérését, az alábbi tevékenységekkel valósítja meg:

• az iskolai rendezvények szervezése, támogatása,
  • az iskola infrastrukturális fejlesztésének támogatása,
  • a tanulók szociális és tanulmányi ösztöndíj támogatása,
  • pályázatok megvalósítása,
  • pedagógusok ösztöndíj támogatása,
  • „Addetur Iskoláért” díj támogatása,
  • pedagógiai módszertani programok kidolgozása,
  • integrációs programok szervezése, fejlesztése, és támogatása,
  • internetes honlap üzemeltetése,
  • önkéntesek tevékenységének koordinálása,
  • támogatások gyűjtése,
  • együttműködés a magyar és nemzetközi köznevelési intézményekkel, alapítványokkal és intézményfenntartókkal,
  • együttműködés és közös rendezvények szervezése más köznevelési területen dolgozó intézményekkel.

Az alapítvány pontos neve: ADDETUR Iskoláért Alapítvány, bankszámla száma CIB Bank Zrt. – 10700598-70369180-51100005.

Az SZJA 1%-át csak 2019-től tudjuk befogadni, de ha tehetik, támogassák alapítványunkat! Előre is köszönjük a felajánlásaikat!

ADDETUR Iskoláért Alapítvány